O nas

Jesteśmy niedużą firmą, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać usługi na poziomie premium. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie.

Specjalizujemy się głównie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, w tym także z kapitałem zagranicznym. Dzięki trzem dekadom doświadczenia w branży jesteśmy w stanie dotrzymać obiecywanego wysokiego poziomu usług z zakresu rachunkowości, rachunkowości zarządczej i controllingu finansowego. Nasi Klienci z kolei świadomi bezpieczeństwa, rzetelności i stabilizacji, jaką im dajemy, mogą w pełni skoncentrować się na prowadzeniu własnej działalności.

Gwarantujemy:

  • indywidualną obsługę na poziomie premium, zaangażowanie i rzetelność,
  • całkowitą poufność informacji, także podczas spotkania wstępnego,
  • delegowanie do obsługi pracowników o ogromnym doświadczeniu zawodowym, którzy posiadają świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • że podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego chętnie porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach dla Twojego przedsiębiorstwa. Biuro ETM Sp. z o.o. mieści się w Warszawie, zaś w sprawie spotkania zapraszamy do kontaktu z recepcją pod numerem telefonu +48 22 844 45 50 lub adresem mailowym kontakt@etm-biuro.pl.

Dzięki ETM Sp. z o.o. i Ty możesz zostać Klientem Premium.